Udskriv denne side

Bestyrelsen

Bestyrelsens sammensætning i Høje Taastrup lokalforening
Efter afholdt generalforsamling og konstituering d. 6/2 2018

 

Formand:
Aksel Kramer
Præsteholmen 3
2630 Taastrup
31907627
akselkramer@gmail.com

 

Næstformand:
Annette Karlsson
Møllebovej 10
2640 Hedehusene
29428937
annettekarlsson@live.dk

 

Kasser:
Flemming Ougaard
Hedevej 32
2640 Hedehusene
60884708
flemming@ougaard.dk

 

Sekretær:
Hanne Strunge
Spaden C4, st. 4
2630 Taastrup
20467685
hanne@strunges.dk

 

Alm. Medlem:
Johnny Steen Andersen
Vejleholmen 16
2630 Taasrtup
21782028
Johnny.andersen@outlook.dk

 

Alm. Medlem:
Jørn Buur Thuesen
Dorphs Alle 2
2630 Taastrup
21602873
Jorn.thuesen@gmail.com

 

Suppleant:
Anne Jensen
Højgårdstoften 245
2630 Taastrup
61670020
sfj@email.dk

 

Suppleant:
Carsten Straaberg
Roskildevej 352 A
2630 Taastrup
22908460
carsten@onkelcarsten.dk

 

Kritisk revisor:
Dorthe Jordan-Knudsen
Røjlevangen 34
2630 Taastrup
43521414
Jordanknudsen@live.dk

Opdateret den 8. december 2018

 

 

 

Suppleant kritisk revisor:
Karen Kronholm Jensen
Pælestykkerne 24 st. tv.
2630 Taastrup
20281946
kronholm@jensen.mail.dk